current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Laboratorium Mechaniczne TÜV Rheinland Polska

Laboratorium Mechaniczne TÜV Rheinland Polska zajmuje powierzchnię ok. 1000 m kw., na której zgromadziliśmy nowoczesną aparaturę badawczą, w tym ponad 300 maszyn, wzorców, szablonów i próbników.

Zakres akredytacji laboratorium daje ogromne możliwości badawcze. Klientom zlecającym badania wyrobów możemy zaproponować rozszerzenie zakresu usług o proces certyfikacji.

Przez lata zaufało nam wielu Klientów, zrealizowaliśmy tysiące projektów, zweryfikowaliśmy bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy wyrobów. Badamy wyroby duże i małe, do prywatnego i profesjonalnego użytku, do zastosowań w pomieszczeniach oraz w terenie otwartym, wyposażenie podmiotów publicznych i przeznaczonych dla konsumentów indywidualnych, komponenty i gotowe rozwiązania, przedmioty specjalistyczne i wyroby nietypowe, a także wiele, wiele innych.

Każdego Klienta traktujemy jak partnera biznesowego, który ma swoje priorytety, cel oraz potrzeby. Dzięki temu że trafił pod nasze skrzydła jesteśmy w stanie zapewnić mu usługi na najwyższym światowym poziomie, bazując na wieloletnim doświadczeniu.

Zaufali nam:

Międzynarodowe kontakty, biegła współpraca ekspertów z najodleglejszych krańców świata to ogromne spektrum możliwości jakim dysponuje TÜV Rheinland.

Dzięki temu nasi Klienci zyskują możliwość zdobycia nowych rynków zbytu dla swoich wyrobów:

Eksperci TÜV Rheinland Polska rozszerzają uprawnienia certyfikacyjne o GS

Laboratorium Mechaniczne TÜV Rheinland Polska uznane przez amerykańską komisję bezpieczeństwa wyrobów konsumenckich

Zezwolenia na obrót towarami na terenie Ameryki Północnej

Dostęp do rynków na całym świecie – G-markt, KUCAS, SASO, VOC

Certyfikacja produktu: Testowanie produktu i znak certyfikacji jako dowód jakości

Nasz zespół

Nasz Zespół to eksperci z międzynarodowym doświadczeniem. Wśród naszych pracowników są osoby które ukończyły kluczowe z punktu widzenia naszej działalności kierunki studiów wyższych. Począwszy do Politechniki Poznańskiej („Budowa maszyn”; „Mechatronika”) po Akademię Rolniczą („Technologii Drewna”; „Meblarstwo”). W trakcie ciągłego rozwoju, bazując na możliwościach jakie daje nam międzynarodowe grono współpracowników, prowadzimy wewnętrzne spotkania, szkolenia i badania, a także czynną wymianę doświadczeń by zawsze być na bieżąco.

Powiązane artykuły

Dlaczego znak zgodności TÜV Rheinland nie jest zwykłym „znaczkiem”

Dlaczego kupujemy certyfikowane produkty

Jak badany jest produkt zanim trafi do oferty sieci handlowej

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Skontaktuj się z naszymi ekspertami